הורדת שירים ישירה מיוטיוב

כמו שכולנו יודעים כבר לא מזמן שאפשר לבצע הורדת שירים ישירה מיוטיוב באמצעות תוכנות חינמיות (וגם כאלה שעולות כסף) וגם באמצעות הרשת האינטרנטית ואתרי הורדת שירים מיוטיוב חינמיים כמו זה, טיובר, שבו אתם נמצאים עכשיו. הורדת שירים ישירה מיוטיוב היא פשוטה וקלה בימים אלה שיש כל כך הרבה אפשרויות ואתרי אינטרנט המשמשים את הגולשים לבצע את הורדת השירים האלה בקלילות ובמהירות רבה.

הורדת שירים ישירה מיוטיוב באמצעות אתר טיובר

אתר טיובר הינו אתר חינמי שבאמצעותו תוכלו לבצע הורדת שירים ישירה מיוטיוב היישר למחשב שלכם ללא כל מאמץ. פשוט לקחת את הקישור של הסרטון שאותו אתם רוצים בתור שיר / קובץ מוזיקה ולחצו על כפתור ה- Convert. כעבור כמה שניות יופיע לכם קישור להורדה (Download) תוכלו תוכלו להוריד את השיר ישר למחשב שלכם בלי שום בעיה. רוצים עוד פרטים? הכנסו למדריך באתר – מדריך להורדת באמצעות טיובר. במדריך תמצאו הסבר פשוט עם משפטים קצרים ותמונות שלא תצטרכו להתאמץ להבין את הרעיון הכללי של אתר טיובר.

הורדת שירים ישירה בלי התקנת תוכנה על המחשב

כמו שכולנו כבר יודעים, רשת האינטרנט מלאה בוירוסים ותוכנות ספאם שמטרתן רק להתקין לכם על המחשב וירוסים ופרסומות. בשביל לחסוך ממכם את ההתקנה של תוכנה שבאמצעותה תצטרכו לבצע את הורדת השירים מיוטיוב, יש לכם פה אתר שעושה את כל המעבר בין מסרטון וידאו ביוטיוב ישר לקובץ מוזיקה שתוכלו לשמוע מתי שרק תרצו ללא כל בעיה.
חשוב לציין כי אתר טיובר לא שומר את הקבצים על שרתיו וכל השירות נעשה באמצעות אתר צד שלישי שהוא אחראי על הקבצים ודרכו מתבצעת ההמרה של הקליפים לשירים.

אז עכשיו תורכם לקחת את השיר האהוב עליכם, לעשות קופי פאסט על הקישור של הסרטון ולשמור את השיר האהוב עליכם ישר במחשב. להתחלת ההמרה אתם מוזמנים לחזור לדף הבית של טיובר. לחזרה לדף הבית לחצו כאן – טיובר – דף הבית