הורדת שירים בחינם

מי מיאתנו משלם במימינו על שירים? כולנו (אם לא כולנו אז לפחות רובנו) מורידים בחינם שירים מהאינטרנט. זה כבר כמה שנים שתעשיית המוזיקה מתנגחת בכל תוכנות השיתוף ברשת ובכל ההורדות הלא חוקיות שקיימות ברשת. אך למרות זאת ישנן תוכנות של הורדת שירים בחינם ללא כל עלות בכמויות גדולות רבות. ממש כמו פטריות אחרי הגשם. כמובן שחוץ מתוכנות ישנם גם לא מעט אתרים שמבצעים הורדת שירים בחינם מיוטיוב או אתרים אחרים.

כיצד מבצעים הורדת שירים בחינם

הורדת שירים בחינם, ללא כל תשלום, היא פעולה פשוטה מאוד אך חשוב מאוד לבדוק מאיפה מורידים ושיר של מי, ישנם שירים להורדה בחינם וישנם שירים שהורדתם מהאינטרנט מסוכנת ולא חוקית כלל וכלל. אם אנחנו כרגע מדברים על שירים באתר יוטיוב הגדול, ישנם קליפים עם זכויות יוצרים שיש איסור על הורדת שירים אלו וישנם שירים שמוצעים חופשי לכל דורש. הורדת שירים בחינם של אותם שירים וקליפים חופשיים אלו לא מהווה כל בעיה, להיפך הוא הנכון, זה יכול מאוד לעזור לאותו אדם שתורידו את השיר שלו להתפרסם ולהגיע לאוזניים נוספות חוץ משלכם.

 הורדת שירים חינם באתר טיובר

באמצעות אתר זה, אתר טיובר, תוכלו לבצע הורדת שירים חינם מיוטיוב ישר למחשב שלכם באמצעות המדריכים הרבים שיסבירו לכם כיצד לעשות את זה, ובאמצעות התוסף בדף הבית שם תציבו את הקישור לסרטון שאתם רוצים את השיר שלו ותוך מספר שניות יופיע לכם קישור להורדת השיר של אותו סרטון. רוצים להוריד שירים בחינם? רוצים להוריד שירים מיוטיוב למחשב? לפלאפון? לגלקסי? לאייפון? לנוקיה? לכל מה שתרצו תמצאו מדריך פשוט שיסביר לכם כיצד עושים זאת בקלות.

המשך קריאה מהנה, צוות טיובר


תגובה אחת על הפוסט “הורדת שירים בחינם

  1. פינגבאק: מידע על הורדות שירים | בלוג הורדות שירים

סגור לתגובות.